Слушалки MAXELL KIDS
- : В наличност
- Кат. номер: ML-AH-KIDS-PINK
3.87€ (7.57 лв.)
без ДДС: 3.87€ (7.57 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър говорител | 30 мм |
| Дължина кабел | 1.2 м |
| Микрофон | Не |
| Свързаност | 3.5 mm Jack |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип. | Стандарт |
| Цвят | Розов, Розов |
| Честотен диапазон | 14 - 20 000Hz |
| Чувствителност | 90 dB |
От същата категория...
A4TechB20WirelessGrey20 Hz-20 kHzSpeaker Size: 13 mm;Earphone Sensitivity: 102 dB @ -10 dBFS;Mic. Sensitivity: -42 dB @1 kHz/Pa;Bluetooth Version: v5...
18.54€ (36.26 лв.)
без ДДС:18.54€ (36.26 лв.)
120 cm20 hz - 20 khz12 Months..
5.58€ (10.91 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.91 лв.)
In-Ear 1 x 3.5 mm jack20 - 20 000 Hz12 Months..
5.58€ (10.91 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.91 лв.)
A4TechIn-EarBlack3.5MMMicrophone: Yes12 Months..
7.50€ (14.67 лв.)
без ДДС:7.50€ (14.67 лв.)
A4TechBH300GreenUSB Type-C Charging Cable: 30 cm;AUX 3.5mm Audio Cable: 100 cmHEADPHONE: 20Hz - 20KHz;MICROPHONE: 100Hz- 10KHzBluetooth Version: v5.3;..
17.20€ (33.63 лв.)
без ДДС:17.20€ (33.63 лв.)
От същия производител...
..
6.12€ (11.98 лв.)
без ДДС:6.12€ (11.98 лв.)
..
1.93€ (3.77 лв.)
без ДДС:1.93€ (3.77 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
..
4.79€ (9.36 лв.)
без ДДС:4.79€ (9.36 лв.)
..
18.69€ (36.55 лв.)
без ДДС:18.69€ (36.55 лв.)
Етикети:
Слушалки MAXELL KIDS