Шредер Hama Mini S6, 50540
- : В наличност
- Кат. номер: 50540
- Тегло: 1.33кг
18.28€ (35.76 лв.)
без ДДС: 18.28€ (35.76 лв.)
Характеристики
| Вид разрез | Ленти |
| Гаранция | 24 месеца |
| Капацитет на рязане (листи) | 6 |
| Ниво на сигурност | P1 |
| Обем на коша | 10 l |
| Предназначен за | Хартия |
| Размер на рязане | 8 mm |
| Размери | 30.8 x 10.6 x 6.3 cm |
| Скорост на рязане | 3 m/min |
| Тип задвижване | Автоматичен |
| Тип продукт | Унищожител на документи |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
17.39€ (34.01 лв.)
без ДДС:17.39€ (34.01 лв.)
..
146.88€ (287.27 лв.)
без ДДС:146.88€ (287.27 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
93.42€ (182.71 лв.)
без ДДС:93.42€ (182.71 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)