Разклонител със защита от пренапрежение, HAMA-223155
  • : В наличност
  • Кат. номер: 223155
  • Тегло: 0.71кг
Характеристики
Брой гнезда 6
Брой проводници 3
Вид контакт Шуко
Гаранция 24 месеца
Дължина кабел (m) 3 м
Захранващо напрежение 230 V
Защита за деца Не
Защита от пренапрежение Да
Макс. мощност 3680 W
Материал Синтетичен материал
Оптичен индикатор Да
Превключвател Да
Предназначен за Дом/Офис
Размери 50 x 45 x 390
Сечение проводник 1.5 mm²