Преносим тъч монитор RICOH 150, OLED, 15.6", 560г, USB-C
- : В наличност
- Кат. номер: 514909
- Тегло: 0.56кг
396.90€ (776.27 лв.)
без ДДС: 396.90€ (776.27 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Брой точки при допир | 10 |
| Брой цветове | 1.07 билиона |
| Вградени говорители | 2 x 1.5W |
| Видео портове | 2 x USB Type-C |
| Време за реакция | 1 ms |
| Гаранция | 36 месеца |
| Консумирана мощност | 13 W |
| Монтиране на стена | Не |
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 15.6 inch |
| Размери | 356.0 × 10.8 × 221.7 mm |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Статичен контраст | 100000:1 |
| Технология | OLED |
| Тъч сензор | Да |
| Формат на картината | Wide |
| Цвят | Черен |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Ъгъл на видимост | 85° |
| Яркост | 300 cd/m² |
От същата категория...
Support Windows® 10, Windows® 1116W / 19W (Typical / Maximum)Integrated16:923.8"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz1920x10800.2745x0.2745..
122.04€ (238.69 лв.)
без ДДС:122.04€ (238.69 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1119.7W / 42W (Typical / Maximum)Integrated16:927"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz2560x14400.2331x0.2331..
254.92€ (498.57 лв.)
без ДДС:254.92€ (498.57 лв.)
Support Windows® 7, Windows® 10, Windows® 1118W,130WIntegrated16:927"AMD FreeSync™ AMD FreeSync™ technology only can work with AMD Radeon™ series grap..
259.39€ (507.33 лв.)
без ДДС:259.39€ (507.33 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1115W / 75W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Factory Calibration: Avg. Delta E..
469.09€ (917.46 лв.)
без ДДС:469.09€ (917.46 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1117W / 90W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Lenovo® ThinkColour (Lenovo® Accessories and Display Ma..
369.08€ (721.87 лв.)
без ДДС:369.08€ (721.87 лв.)
От същия производител...
..
132.30€ (258.76 лв.)
без ДДС:132.30€ (258.76 лв.)
..
181.99€ (355.95 лв.)
без ДДС:181.99€ (355.95 лв.)
..
119.70€ (234.11 лв.)
без ДДС:119.70€ (234.11 лв.)
..
46.62€ (91.18 лв.)
без ДДС:46.62€ (91.18 лв.)
..
2,513.70€ (4,916.37 лв.)
без ДДС:2,513.70€ (4,916.37 лв.)