Портативен телевизор METZ 24MPE7000 24" FHD(1920x1080) GoogleTV, HDR10
- : В наличност
- Кат. номер: 24MPE7000
- Тегло: 14.70кг
251.24€ (491.39 лв.)
без ДДС: 251.24€ (491.39 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| HDR | HDR10, HLG |
| VESA | Не |
| Вид телевизор. | Smart TV |
| Визуален ъгъл | 178/178 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Говорители | 2 x 6W |
| Диагонал дисплей (cm) | 60 cm |
| Диагонал дисплей (inch) | 24" |
| Енергиен клас | Class E |
| Интефейс | WiFi, Bluetooth, USB, HDMI, S/PDIF, LAN (RJ 45) |
| Качество на изображението. | Full HD |
| ОС | Google TV |
| Размери | 54.9 x 36.6 x 7.4 cm |
| Резолюция. | 1920 x 1080 |
| Съдържание пакет. | Дистанционно |
| Технология Екран | LED |
| Цвят | Черен |
| Честота на опресняване | 50/60 Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
От същата категория...
..
178.29€ (348.70 лв.)
без ДДС:178.29€ (348.70 лв.)
..
173.45€ (339.24 лв.)
без ДДС:173.45€ (339.24 лв.)
..
170.10€ (332.69 лв.)
без ДДС:170.10€ (332.69 лв.)
..
251.24€ (491.39 лв.)
без ДДС:251.24€ (491.39 лв.)
..
289.26€ (565.74 лв.)
без ДДС:289.26€ (565.74 лв.)
От същия производител...
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
..
2,029.32€ (3,969.00 лв.)
без ДДС:2,029.32€ (3,969.00 лв.)
..
2,435.18€ (4,762.79 лв.)
без ДДС:2,435.18€ (4,762.79 лв.)
..
178.29€ (348.70 лв.)
без ДДС:178.29€ (348.70 лв.)
..
173.45€ (339.24 лв.)
без ДДС:173.45€ (339.24 лв.)