Памет Team Group Elite DDR4 SO-DIMM 8GB 2666MHz CL19-19-19-43 1.2V TED48G2666C19-S01
- : В наличност
- Кат. номер: TED48G2666C19-S01
- Тегло: 0.07кг
48.95€ (95.74 лв.)
без ДДС: 48.95€ (95.74 лв.)
Характеристики
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 60 месеца |
| Други | небуферирана non-ECC |
| Капацитет | 8 GB |
| Латентност | CL19 |
| Модули | Single Channel |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота | 2666 MHz |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS16GGB26CQYBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
42.23€ (82.59 лв.)
без ДДС:42.23€ (82.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS16GGB32CSYBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
43.11€ (84.33 лв.)
без ДДС:43.11€ (84.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS16GHB56CVBBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
51.44€ (100.60 лв.)
без ДДС:51.44€ (100.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS32GHB56CVBBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
94.05€ (183.95 лв.)
без ДДС:94.05€ (183.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS04GFA33C9TBGC ТЕХНОЛОГИЯ ..
10.86€ (21.25 лв.)
без ДДС:10.86€ (21.25 лв.)
От същия производител...
TEAMDDR532GB (2x16GB)2x16GB6000MHzCL301.35V96 Months..
547.42€ (1,070.66 лв.)
без ДДС:547.42€ (1,070.66 лв.)
TEAMDDR416GB (2x8GB)288 Pin2 X 8 GB3200MHzCL161.35V..
156.48€ (306.05 лв.)
без ДДС:156.48€ (306.05 лв.)
Team Group IncDDR38GB1600 MHzCL111.35V..
33.14€ (64.83 лв.)
без ДДС:33.14€ (64.83 лв.)
..
197.15€ (385.60 лв.)
без ДДС:197.15€ (385.60 лв.)
..
110.80€ (216.71 лв.)
без ДДС:110.80€ (216.71 лв.)