Памет Silicon Power 16GB DDR4 3200 MHz CL22 SP016GBLFU320X02
- : В наличност
- Кат. номер: SP016GBLFU320X02
- Тегло: 0.02кг
177.55€ (347.25 лв.)
без ДДС: 177.55€ (347.25 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Други | небуферирана non-ECC |
| Капацитет | 16 GB |
| Латентност | CL22 |
| Модули | Single channel |
| Радиатор | Не |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
От същата категория...
ADATADDR416GB288-pin U-DIMM3200 MHz1.2V..
162.68€ (318.17 лв.)
без ДДС:162.68€ (318.17 лв.)
ADATADDR516GBU-DIMM6000MT/sCL 30-40-401.1V..
302.53€ (591.69 лв.)
без ДДС:302.53€ (591.69 лв.)
DDR5 SDRAM16 GB6400 MT/sCL521.1V..
306.76€ (599.97 лв.)
без ДДС:306.76€ (599.97 лв.)
TEAMDDR532GB (2x16GB)2x16GB6000MHzCL301.35V96 Months..
547.42€ (1,070.66 лв.)
без ДДС:547.42€ (1,070.66 лв.)
TEAMDDR416GB (2x8GB)288 Pin2 X 8 GB3200MHzCL161.35V..
156.48€ (306.05 лв.)
без ДДС:156.48€ (306.05 лв.)
От същия производител...
..
31.55€ (61.71 лв.)
без ДДС:31.55€ (61.71 лв.)
..
465.00€ (909.47 лв.)
без ДДС:465.00€ (909.47 лв.)
..
233.11€ (455.93 лв.)
без ДДС:233.11€ (455.93 лв.)
..
58.72€ (114.84 лв.)
без ДДС:58.72€ (114.84 лв.)
..
465.00€ (909.47 лв.)
без ДДС:465.00€ (909.47 лв.)