Gaming Chair ENDORFY Scrim Onyx White
- : In Stock
- Model: END-CHAIR-EY8A007
226.80€ (443.58 лв.)
Ex Tax: 226.80€ (443.58 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Височина на облегалката | 850 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 500 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 120 kg |
| Материал | Изкуствена кожа, Текстил |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Бял |
| Ширина на седалката | 540 mm |
From Same Category
..
177.40€ (346.96 лв.)
Ex Tax:177.40€ (346.96 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
..
226.80€ (443.58 лв.)
Ex Tax:226.80€ (443.58 лв.)
..
145.18€ (283.94 лв.)
Ex Tax:145.18€ (283.94 лв.)
From Same Brand
..
34.02€ (66.54 лв.)
Ex Tax:34.02€ (66.54 лв.)
..
86.94€ (170.04 лв.)
Ex Tax:86.94€ (170.04 лв.)
..
94.50€ (184.83 лв.)
Ex Tax:94.50€ (184.83 лв.)
..
95.76€ (187.29 лв.)
Ex Tax:95.76€ (187.29 лв.)
..
107.10€ (209.47 лв.)
Ex Tax:107.10€ (209.47 лв.)