Arctic Сървърен охладител CPU Cooler - Freezer 4U-M
- : В наличност
- Кат. номер: ACFRE00133B
51.59€ (100.89 лв.)
без ДДС: 51.59€ (100.89 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
без ДДС:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
без ДДС:32.76€ (64.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00003A ПРОЦЕСОР ..
494.28€ (966.73 лв.)
без ДДС:494.28€ (966.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00002A ПРОЦЕСОР ..
585.57€ (1,145.28 лв.)
без ДДС:585.57€ (1,145.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00006A ПРОЦЕСОР ..
598.61€ (1,170.79 лв.)
без ДДС:598.61€ (1,170.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00201A РАЗМЕР(мм) ..
4.20€ (8.21 лв.)
без ДДС:4.20€ (8.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00200A РАЗМЕР(мм) ..
6.70€ (13.11 лв.)
без ДДС:6.70€ (13.11 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFRE00133B |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 4189 LGA 4677 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | sTRX8 sTRX4 TR4 SP3 sTR5 SP6 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 350 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 mm x 2 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Dual Ball Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 400-2300 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 40 dBA |
| РАЗМЕРИ | 124 x 156 x 145 (H) mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Server Rack Unit: 4U & up Powerful Fans in Push-Pull Configuration Designed for continuous operation Compact Design and Dual Socket Compatibility RAM Compatibility and Clearance |
| ТЕГЛО | 1275 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213704960 |