Gaming Earphone ENDORFY Viro Infra - Black
- : In Stock
- Model: END-HEAD-EY1A003
30.24€ (59.14 лв.)
Ex Tax: 30.24€ (59.14 лв.)
Specifications
| SURROUND 7.1 Dolby | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Дължина кабел (m) | 3 м |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Микрофон | Да |
| Съвместимост | PC |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 16 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 98 |
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
..
34.02€ (66.54 лв.)
Ex Tax:34.02€ (66.54 лв.)
..
86.94€ (170.04 лв.)
Ex Tax:86.94€ (170.04 лв.)
..
94.50€ (184.83 лв.)
Ex Tax:94.50€ (184.83 лв.)
..
95.76€ (187.29 лв.)
Ex Tax:95.76€ (187.29 лв.)
..
107.10€ (209.47 лв.)
Ex Tax:107.10€ (209.47 лв.)