DeepCool Охладител за лаптоп Notebook Cooler WIND PAL MINI 15.6"- black
- : In Stock
- Model: DP-N114L-WDMI
9.59€ (18.75 лв.)
Ex Tax: 9.59€ (18.75 лв.)
From Same Category
..
13.53€ (26.47 лв.)
Ex Tax:13.53€ (26.47 лв.)
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.16€ (39.42 лв.)
Ex Tax:20.16€ (39.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.76€ (28.87 лв.)
Ex Tax:14.76€ (28.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.23€ (31.75 лв.)
Ex Tax:16.23€ (31.75 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.32€ (37.79 лв.)
Ex Tax:19.32€ (37.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.26€ (8.34 лв.)
Ex Tax:4.26€ (8.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.49€ (30.30 лв.)
Ex Tax:15.49€ (30.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
Ex Tax:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.93€ (170.01 лв.)
Ex Tax:86.93€ (170.01 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-N114L-WDMI |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 15.6" |
| МАТЕРИАЛ | Метална мрежа |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР РАЗМЕРИ | 140 x 140 x 15 mm |
| ВЕНТИЛАТОР БРОЙ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР СКОРОСТ | 1000 RPM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 46.11 CFM |
| НИВО НА ШУМ (Max) | 22.6 dBA |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 340 x 250 x 25 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 0° 7° |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 575 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Blue LED fan Нисък профил |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412775287 |