DeepCool Охладител за лаптоп Notebook Cooler U-PAL 15.6" USB3.0 - Black
- : В наличност
- Кат. номер: DP-N214A5-UPAL
14.81€ (28.96 лв.)
без ДДС: 14.81€ (28.96 лв.)
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.22€ (39.55 лв.)
без ДДС:20.22€ (39.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.29€ (31.86 лв.)
без ДДС:16.29€ (31.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.62€ (18.82 лв.)
без ДДС:9.62€ (18.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAETHER-E1 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
23.39€ (45.75 лв.)
без ДДС:23.39€ (45.75 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.39€ (37.93 лв.)
без ДДС:19.39€ (37.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
без ДДС:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.55€ (30.41 лв.)
без ДДС:15.55€ (30.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.47€ (4.84 лв.)
без ДДС:2.47€ (4.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.23€ (170.61 лв.)
без ДДС:87.23€ (170.61 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-N214A5-UPAL |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 15.6" |
| МАТЕРИАЛ | Метална мрежа |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР РАЗМЕРИ | 140 x 140 x 15 mm |
| ВЕНТИЛАТОР БРОЙ | 2 |
| ВЕНТИЛАТОР СКОРОСТ | 1000 RPM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 92.22 CFM |
| НИВО НА ШУМ (Max) | 26.3 dBA |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 390 x 280 x 27.5 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 6 позиции |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 765 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB3.0 Anti-slip design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412775607 |