Извън наличност
Noctua Сървърен охладител CPU Cooler NH-D9DX i4 3U - LGA2011(square/narrow)/LGA1356/LGA1366
- : Извън наличност
- Кат. номер: NH-D9DX-i4-3U
70.43€ (137.75 лв.)
без ДДС: 70.43€ (137.75 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.61€ (59.87 лв.)
без ДДС:30.61€ (59.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.79€ (64.12 лв.)
без ДДС:32.79€ (64.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.black Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.blue Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.green Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.grey Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.red Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NH-D9DX-i4-3U |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1366 Server LGA 1356 Server LGA 2011 - Narrow ILM LGA 2011-0 LGA 2011-3 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92 x 92 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 400-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 78.9 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.8 dBA |
| РАЗМЕРИ | D95 x W95 X H110mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Опция за втори вентилатор full cooper base 4 nickel plating cooper heatpipes |
| ТЕГЛО | 531 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4716123315599 |