Out Of Stock
Noctua Охладител за процесор CPU Cooler NH-U9 TR4-SP3 - AMD TR4/SP3
- : Out Of Stock
- Model: NH-U9-TR4-SP3
85.00€ (166.24 лв.)
Ex Tax: 85.00€ (166.24 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.61€ (59.87 лв.)
Ex Tax:30.61€ (59.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.79€ (64.12 лв.)
Ex Tax:32.79€ (64.12 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
..
153.72€ (300.65 лв.)
Ex Tax:153.72€ (300.65 лв.)
..
28.98€ (56.68 лв.)
Ex Tax:28.98€ (56.68 лв.)
..
29.31€ (57.32 лв.)
Ex Tax:29.31€ (57.32 лв.)
..
36.54€ (71.47 лв.)
Ex Tax:36.54€ (71.47 лв.)
..
36.31€ (71.02 лв.)
Ex Tax:36.31€ (71.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NH-U9-TR4-SP3 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | sTRX4 TR4 SP3 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92 x 92 x 25 mm x 2 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 400-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 78.9 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.8 dBA |
| РАЗМЕРИ | 120 x 92 x 125mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2x Low-Noise Adaptor (L.N.A.) Y-split cable NT-H1 high-grade thermal compound SecuFirm2" mounting kit for TR4/SP3 Noctua metal case-badge |
| ТЕГЛО | 895 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018000122 |