Arctic вентилатор Fan 120mm P12 1800rpm - ACFAN00118A
- : В наличност
- Кат. номер: ACFAN00118A
6.02€ (11.77 лв.)
без ДДС: 6.02€ (11.77 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
4.25€ (8.31 лв.)
без ДДС:4.25€ (8.31 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.59€ (8.98 лв.)
без ДДС:4.59€ (8.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
4.25€ (8.31 лв.)
без ДДС:4.25€ (8.31 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
8.50€ (16.63 лв.)
без ДДС:8.50€ (16.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
8.50€ (16.63 лв.)
без ДДС:8.50€ (16.63 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00003A ПРОЦЕСОР ..
567.12€ (1,109.20 лв.)
без ДДС:567.12€ (1,109.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00002A ПРОЦЕСОР ..
671.87€ (1,314.06 лв.)
без ДДС:671.87€ (1,314.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00006A ПРОЦЕСОР ..
686.83€ (1,343.32 лв.)
без ДДС:686.83€ (1,343.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00201A РАЗМЕР(мм) ..
4.81€ (9.41 лв.)
без ДДС:4.81€ (9.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00200A РАЗМЕР(мм) ..
7.69€ (15.04 лв.)
без ДДС:7.69€ (15.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFAN00118A |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Fluid Dynamic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 56.3 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.20 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.4 W |
| НИВО НА ШУМ | 22.5 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ДРУГИ | Static Pressure: високо статично налягане: 2.2 mm H2O на 1800 оборота |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213701372 |