Arctic вентилатор Fan 140mm BioniX P140 PWM PST - Red
- : В наличност
- Кат. номер: ACFAN00127A
15.02€ (29.37 лв.)
без ДДС: 15.02€ (29.37 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
4.22€ (8.26 лв.)
без ДДС:4.22€ (8.26 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.56€ (8.93 лв.)
без ДДС:4.56€ (8.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
4.22€ (8.26 лв.)
без ДДС:4.22€ (8.26 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
8.46€ (16.55 лв.)
без ДДС:8.46€ (16.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
8.46€ (16.55 лв.)
без ДДС:8.46€ (16.55 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00003A ПРОЦЕСОР ..
567.12€ (1,109.20 лв.)
без ДДС:567.12€ (1,109.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00002A ПРОЦЕСОР ..
671.87€ (1,314.06 лв.)
без ДДС:671.87€ (1,314.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00006A ПРОЦЕСОР ..
686.83€ (1,343.32 лв.)
без ДДС:686.83€ (1,343.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00201A РАЗМЕР(мм) ..
4.81€ (9.41 лв.)
без ДДС:4.81€ (9.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00200A РАЗМЕР(мм) ..
7.69€ (15.04 лв.)
без ДДС:7.69€ (15.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFAN00127A |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 28 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 200-1950 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Fluid Dynamic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 77.6 CFM / 131.92 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.8 W |
| НИВО НА ШУМ | 23.9 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ДРУГИ | Anti-Vibration rubber pads Neodym-Iron-Boron-Magnet SUPER-EFFICENT Motor 0 dB Mode Power Sharing cable |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213701525 |