Извън наличност
Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter Sony - 16V 4A/3.75A 64W 6.5x4.4mm - MAKKI-NA-SO-24
- : Извън наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-SO-24
8.27€ (16.16 лв.)
без ДДС: 8.27€ (16.16 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-SO-24 |
| ЗА: | Sony |
| МОЩНОСТ | 64 W |
| ВОЛТАЖ | 16 V |
| АМПЕРАЖ | 4 A / 3.75 A |
| БУКСА | 6.5 mm x 4.4 mm |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Compatible: Replacement For Sony GP-AC16V8 VGP-AC16V7 PCGA-AC51 PCGA-AC5E Laptop |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 600310063421 |