Arctic охладител за процесор CPU Cooler Alpine 23 - AM4
- : В наличност
- Кат. номер: ACALP00035A
8.16€ (15.96 лв.)
без ДДС: 8.16€ (15.96 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
без ДДС:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
без ДДС:32.76€ (64.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00003A ПРОЦЕСОР ..
494.28€ (966.73 лв.)
без ДДС:494.28€ (966.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00002A ПРОЦЕСОР ..
585.57€ (1,145.28 лв.)
без ДДС:585.57€ (1,145.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00006A ПРОЦЕСОР ..
598.61€ (1,170.79 лв.)
без ДДС:598.61€ (1,170.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00201A РАЗМЕР(мм) ..
4.20€ (8.21 лв.)
без ДДС:4.20€ (8.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00200A РАЗМЕР(мм) ..
6.70€ (13.11 лв.)
без ДДС:6.70€ (13.11 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACALP00035A |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 100-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.5 dBA |
| РАЗМЕРИ | 121 x 98.6 x 65 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | High Quality Bearing Pre-applied MX-2 Thermal Paste Easy And Tool-free Installation |
| ТЕГЛО | 275.5 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213702829 |