Gamdias охладител CPU Cooler BOREAS E1-410 A-RGB
- : В наличност
- Кат. номер: GAMDIAS-BOREAS-E1-410
24.21€ (47.35 лв.)
без ДДС: 24.21€ (47.35 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
35.12€ (68.69 лв.)
без ДДС:35.12€ (68.69 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
37.62€ (73.57 лв.)
без ДДС:37.62€ (73.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
96.53€ (188.80 лв.)
без ДДС:96.53€ (188.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
94.19€ (184.22 лв.)
без ДДС:94.19€ (184.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
88.60€ (173.29 лв.)
без ДДС:88.60€ (173.29 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
60.00€ (117.35 лв.)
без ДДС:60.00€ (117.35 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2-WH ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
63.24€ (123.69 лв.)
без ДДС:63.24€ (123.69 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-240 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
99.19€ (193.99 лв.)
без ДДС:99.19€ (193.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-360 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
105.02€ (205.40 лв.)
без ДДС:105.02€ (205.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GS3 СВЪРЗВАНЕ ..
6.03€ (11.79 лв.)
без ДДС:6.03€ (11.79 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-BOREAS-E1-410 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 2066 LGA 2011-3 LGA 2011-0 LGA 1366 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 FM2+ FM2 FM1 AM3+ AM3 AM2+ AM2 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 70.2 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 31 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.7 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | 120 x 73.8 x 154.5 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | High airflow PWM fan 4 copper heatpipes with direct contact technology Customize addressable RGB lighting via motherboard manufacturer sync software Built-in rainbow wave LED effect High cooling performance thick base plate |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712960135888 |