VCom кабел USB4.0 Type-C/Type-C 20Gbps, 240W - CU521M-2m
- : В наличност
- Кат. номер: CU521M-2m
14.57€ (28.49 лв.)
без ДДС: 14.57€ (28.49 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBBL-001 ТИП ..
21.71€ (42.45 лв.)
без ДДС:21.71€ (42.45 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBGA-001 ТИП ..
21.71€ (42.45 лв.)
без ДДС:21.71€ (42.45 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBGE-001 ТИП ..
21.71€ (42.45 лв.)
без ДДС:21.71€ (42.45 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBOR-001 ТИП ..
21.71€ (42.45 лв.)
без ДДС:21.71€ (42.45 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBRG-001 ТИП ..
21.71€ (42.45 лв.)
без ДДС:21.71€ (42.45 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDD471 ТИП ..
56.92€ (111.33 лв.)
без ДДС:56.92€ (111.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCU834 ТИП ..
7.92€ (15.50 лв.)
без ДДС:7.92€ (15.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCE313-0.15m ТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA511 ТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA501 ТИП ..
0.88€ (1.72 лв.)
без ДДС:0.88€ (1.72 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VCOM |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CU521M-2m |
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | USB 4.0 Type-C Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | USB 4.0 Type-C Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 2 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz/4K@120Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 20 Gb/s |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PD240W Two-way Charge E-marker chip USB-IF Official Certification Backward compatible with Thunderbolt 3, USB3.2, USB3.1/3.0 protocols Supports DP1.4 protocol |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895182218093 |