DeepCool водно охлаждане Water Cooling LE520 - Addressable RGB - LGA1700/AM5
- : In Stock
- Model: R-LE520-BKAMMN-G-1
47.95€ (93.78 лв.)
Ex Tax: 47.95€ (93.78 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
Ex Tax:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
Ex Tax:32.76€ (64.08 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.38€ (37.90 лв.)
Ex Tax:19.38€ (37.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
Ex Tax:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.54€ (30.39 лв.)
Ex Tax:15.54€ (30.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
Ex Tax:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.18€ (170.50 лв.)
Ex Tax:87.18€ (170.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-LE520-BKAMMN-G-1 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ | 410 mm |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 2400 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Да Addressable |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-2250 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 171.70 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 32.9 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 3.27 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 282 x 120 x 27 mm 91 x 80 x 52 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | The included high-performance ARGB fans are vibrant, bright, and support various motherboard syncronizations Thick solid copper base Features a new series pump with rounded corners, a square shape, bright ARGB, and additional durability |
| ТЕГЛО | 1238 g |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412728047 |