Извън наличност
Apacer памет RAM 16GB DDR4 SODIMM 1024x8 2666MHz - AS16GGB26CQYBGH
- : Извън наличност
- Кат. номер: AS16GGB26CQYBGH
42.07€ (82.27 лв.)
без ДДС: 42.07€ (82.27 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS16GGB32CSYBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
42.97€ (84.04 лв.)
без ДДС:42.97€ (84.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS16GHB56CVBBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
51.25€ (100.24 лв.)
без ДДС:51.25€ (100.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS32GHB56CVBBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
93.72€ (183.30 лв.)
без ДДС:93.72€ (183.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS04GFA33C9TBGC ТЕХНОЛОГИЯ ..
10.82€ (21.16 лв.)
без ДДС:10.82€ (21.16 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS04GFA60CATBGC ТЕХНОЛОГИЯ ..
7.76€ (15.18 лв.)
без ДДС:7.76€ (15.18 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS721B-1 ТИП ..
74.70€ (146.11 лв.)
без ДДС:74.70€ (146.11 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP250GAS721B-1 ТИП ..
33.06€ (64.66 лв.)
без ДДС:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP500GAS721B-1 ТИП ..
52.54€ (102.76 лв.)
без ДДС:52.54€ (102.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS724M-1 ТИП ..
73.18€ (143.12 лв.)
без ДДС:73.18€ (143.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP2TBAS724M-1 ТИП ..
126.81€ (248.03 лв.)
без ДДС:126.81€ (248.03 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Apacer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AS16GGB26CQYBGH |
| ТЕХНОЛОГИЯ | DDR4 |
| ТИП | SODIMM |
| КАПАЦИТЕТ | 16 GB |
| СКОРОСТ | 2666 MHz |
| ВОЛТАЖ | 1.2 V |
| CAS LATENCY | 19 |
| ДРУГИ | Подходящо за лаптопи |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |