Out Of Stock
Acefast Зареждаща стойка за телефон за кола Car phone holder - MAG-Charging 15W, Metal, Magnetic Ring, 360 deg, Foldable - D30 - Black
- : Out Of Stock
- Model: ACEFAST-D30
14.68€ (28.72 лв.)
Ex Tax: 14.68€ (28.72 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
Ex Tax:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
Ex Tax:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
Ex Tax:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
Ex Tax:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
Ex Tax:148.45€ (290.34 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
Ex Tax:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
Ex Tax:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
Ex Tax:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
Ex Tax:4.51€ (8.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B6-BK ТИП ..
8.78€ (17.17 лв.)
Ex Tax:8.78€ (17.17 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-D30 |
| ТИП | За кола |
| БЕЗЖИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ | 15W |
| МЯСТО НА МОНТАЖ | Табло |
| МОНТАЖ | Лепенка |
| СЪВМЕСТИМОСТ | Телефони |
| СМАРТ У-ВО, РАЗМЕР | Всички |
| ЗАХВАЩАНЕ НА УСТРОЙСТВО | Магнит |
| МАТЕРИАЛ | Метал |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 64 x 64 x 29 mm |
| ТЕГЛО | 123 g |
| ДРУГИ | Supports MAG-Charge Super strong magnets, accurate positioning 3M super glue, tighter viscosity, sun-proof, without leaving marks 3-axis foldable, multi-angle adjustment, 360° rotation LED ambient light Widely compatible |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316283089 |