Извън наличност
Endgame Gear професионална геймърска мишка XM2we 1K - Wireless Gaming Mouse - Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: EGG-XM2WE-BLK
77.24€ (151.06 лв.)
без ДДС: 77.24€ (151.06 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
без ДДС:20.53€ (40.14 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-KB65HE-8K-RUS РАЗМЕР ..
159.81€ (312.55 лв.)
без ДДС:159.81€ (312.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-OP1-8K-V2-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-OP1-8K-V2-WHT СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-XM2-8K-V2-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-XM2-8K-V2-WHT СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Endgame Gear |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EGG-XM2WE-BLK |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | CompX Tech CX52850 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3370 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 400 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 19000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 2 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Kailh GO Optical Switches |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 7 days |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 122 x 38 x 66 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 64 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pre-sorted Kailh GM 2.0 switches (20 million actuations) Stable 1000Hz Wireless New Scroll Wheel and Side Buttons Black Flex Cord 3.0 Type-C (180cm, USB 2.0 Type A to USB-C) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442508753 |