Streamplify професионален стрийминг микрофон с трипод Streaming Microphone With Tripod RGB - MIC TRIPOD - SPMC-MZ1C127.11
- : In Stock
- Model: SPMC-MZ1C127.11
61.21€ (119.71 лв.)
Ex Tax: 61.21€ (119.71 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
Ex Tax:41.33€ (80.83 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
..
52.49€ (102.66 лв.)
Ex Tax:52.49€ (102.66 лв.)
..
79.19€ (154.88 лв.)
Ex Tax:79.19€ (154.88 лв.)
..
79.19€ (154.88 лв.)
Ex Tax:79.19€ (154.88 лв.)
..
66.74€ (130.54 лв.)
Ex Tax:66.74€ (130.54 лв.)
..
111.22€ (217.53 лв.)
Ex Tax:111.22€ (217.53 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Streamplify |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | SPMC-MZ1C127.11 |
| ТИП | Микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Лаптоп Конзоли |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 100 Hz - 18 KHz |
| ИМПЕДАНС | 680 ohm |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -36 ± 3dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.8 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2 Audio Playback Modes Sensor type: O16 mm condenser capsules Signal to noise ratio: >85 dB Quick Mute Function Pop Filter Tripod & Shock Mount Lighting effect: 8 Modes, 2 RGB modes Compatible device: Laptop, PC, Gaming Consoles (PS4/PS5/Xbox) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442506360 |