TP LINK Камера за наблюдение Wi-Fi C206, външна и вътр.употреба, Pan/Tilt, microSD, Water and Dust Resistance
- : В наличност
- Кат. номер: TP-TL-CAM-TAPO-C206
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС: 32.21€ (62.99 лв.)
Характеристики
| Tип продукт | Камера за външно наблюдение, Камера за вътрешно наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | 5 V DC (USB Type-C) |
| Интерфейс | Wi-Fi, Четец на карти |
| Микрофон | Да |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | WiFi 2.4GHz 802.11b / g / n |
| Размери (мм) | 105.3 × 77.8 × 69.8 мм |
| Сензорна резолюция | 1080p |
| Тип камера | Wi-Fi |
От същата категория...
..
30.79€ (60.23 лв.)
без ДДС:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
без ДДС:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
без ДДС:44.49€ (87.02 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
139.64€ (273.11 лв.)
без ДДС:139.64€ (273.11 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
60.48€ (118.29 лв.)
без ДДС:60.48€ (118.29 лв.)
..
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС:10.96€ (21.44 лв.)
..
28.35€ (55.45 лв.)
без ДДС:28.35€ (55.45 лв.)