New
Суич Cudy GS1010P V3.0 , 8-портов 10/100/1000 Mbps RJ 45, 2xUplink порта - Черен
- : В наличност
- Кат. номер: CUDY-SWITCH-GS1010P
29.33€ (57.37 лв.)
без ДДС: 29.33€ (57.37 лв.)
Характеристики
| LED индикатори | Да |
| MAC адреси | 2K |
| PoE | Да |
| Буфер памет | 1M |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 120W / 100-240V~ 50/60Hz |
| Портове | 8 x 10/100/1000 |
| Протоколи | 802.3x Flow Control, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 200 x 118 x 44 mm |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)