New
Суич Cudy GS108U, 8-портов 10/100/1000 Mbps RJ 45, USB-C - Бял
- : В наличност
- Кат. номер: CUDY-SWITCH-GS108U
12.88€ (25.19 лв.)
без ДДС: 12.88€ (25.19 лв.)
Характеристики
| LED индикатори | Да |
| MAC адреси | 4K |
| Буфер памет | 1M |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | USB-C |
| Портове | 8 x 10/100/1000 |
| Протоколи | 802.3x Flow Control, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 138 x 61.5 x 24 mm |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)