Cudy IG1005P Industrial 5-Port 10/100/1000M PoE+ Switch 65W
- : In Stock
- Model: CUDY-SWITCH-IG1005P
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax: 39.06€ (76.39 лв.)
Specifications
| LED индикатори | Link; Act; PoE |
| MAC адреси | 2048 |
| PoE | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC48~57V |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 118×86×33.5 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3; 802.3u; 802.3af; 802.3at |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
Ex Tax:58.80€ (115.01 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)
..
31.92€ (62.42 лв.)
Ex Tax:31.92€ (62.42 лв.)