Суич Cudy GS1024L, 24x порт, 10/100/1000, за 19" шкаф, метален
- : В наличност
- Кат. номер: CUDY-SWITCH-GS1024L
59.70€ (116.76 лв.)
без ДДС: 59.70€ (116.76 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 4M |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 90-260V~, 50/60Hz |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 24 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 440×180×44 |
| Стандарти | IEEE 802.3/802.3u / 802.3ab |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)