Суич Cudy GS1028PS2, 24 портов, 10/100/1000, 24× GbE with 802.3at/af PoE, 2× Uplink SFP, Default/VLAN/Extend Modes , за 19" rack
- : В наличност
- Кат. номер: CUDY-SWITCH-GS1028PS2
148.16€ (289.78 лв.)
без ДДС: 148.16€ (289.78 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| MAC адреси | 8192 |
| PoE | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Ac100~ 240V |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 24 x RJ-45 |
| Протоколи | 802.3i 10BASE-T 802.3u 100BASE-TX 802.3ab 1000BASE-T 802.3z 1000BASE-X 802.3x Flow Control 802.3af PoE 802.3at PoE |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 440×204×44 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3/802.3u / 802.3ab |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)