Switch ZYXEL GS-105B v5, 5 Ports, Gigabit, Metal housing
- : In Stock
- Model: ZYXEL-GS-105B-V5
13.43€ (26.27 лв.)
Ex Tax: 13.43€ (26.27 лв.)
Specifications
| MAC адреси | 2K |
| Буфер памет | 128K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | 100 - 240V, 1.0A |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 82.5 x 46.8 x 24 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
Ex Tax:80.53€ (157.50 лв.)
..
39.44€ (77.13 лв.)
Ex Tax:39.44€ (77.13 лв.)
..
49.88€ (97.56 лв.)
Ex Tax:49.88€ (97.56 лв.)
..
513.98€ (1,005.26 лв.)
Ex Tax:513.98€ (1,005.26 лв.)