Мрежова карта Cudy WU6500, BE6500 Tri-band WiFi7 USB 3.0
- : В наличност
- Кат. номер: CUDY-USB-WU6500
42.53€ (83.17 лв.)
без ДДС: 42.53€ (83.17 лв.)
Характеристики
| Антена. | Една външна антена |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | 2.4 GHz (688 Mbps) и 5 GHz (2882 Mbps), 6 GHz (2882 Mbps) |
| Интерфейс. | USB 3.0 |
| Размери (мм) | 29,9 × 13,2 × 88,8 mm |
| Сигурност. | WPA/WPA2/WPA3 |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Трансфер на данни Wi-Fi (MB/s). | 2882Mbps at 6GHz, 2882Mbps at 5Ghz, 688Mbps at 2.4GHz |
| Честота (GHz). | 2.4 GHz, 5 GHz , 6 GHz |
От същата категория...
..
62.46€ (122.16 лв.)
без ДДС:62.46€ (122.16 лв.)
..
77.46€ (151.51 лв.)
без ДДС:77.46€ (151.51 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)