Безплатна доставка
3D скенер Creality CR-Scan Otter
- : В наличност
- Кат. номер: CREALITY-OTTER
772.43€ (1,510.74 лв.)
без ДДС: 772.43€ (1,510.74 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Други | Четворен лещов дизайн (two long-focal + two short-focal) за комбиниране на детайл и обхват; силен акцент върху прецизността за малки детайли.; Цветно сканиране; Поддържа сканиране на черни/метални повърхности без спрей; outdoor режим (<30k lux) |
| Захранване | USB-Type-C, 5V 3A |
| Източник на светлина | Инфрачервена хибридна/структурирана светлина |
| Обхват на обекта | от 10×10×10 mm до макс. 2000×2000×2000 mm |
| Поддържани файлови формати | STL, OBJ, PLY |
| Работно разстояние | 110 - 1000 mm |
| Разделителна способност | 0.05 – 2.0 mm |
| Размери | 165 × 37 × 59 mm |
| Свързаност | USB 3.x, USB Type-C, USB 2.0 |
| Скорост на сканиране | 20 fps |
| Софтуер за сканиране | CrealityScan |
| Съвместимо устройство | Настолен компютър, Мобилен телефон, Преносим компютър |
| Тип използване | Портативно |
| Точност | 0.02 mm |
От същата категория...
..
441.29€ (863.09 лв.)
без ДДС:441.29€ (863.09 лв.)
..
160.02€ (312.97 лв.)
без ДДС:160.02€ (312.97 лв.)
..
573.36€ (1,121.40 лв.)
без ДДС:573.36€ (1,121.40 лв.)
..
772.43€ (1,510.74 лв.)
без ДДС:772.43€ (1,510.74 лв.)
..
63.78€ (124.75 лв.)
без ДДС:63.78€ (124.75 лв.)
От същия производител...
..
718.20€ (1,404.68 лв.)
без ДДС:718.20€ (1,404.68 лв.)
..
385.89€ (754.73 лв.)
без ДДС:385.89€ (754.73 лв.)
..
932.40€ (1,823.62 лв.)
без ДДС:932.40€ (1,823.62 лв.)
..
160.02€ (312.97 лв.)
без ДДС:160.02€ (312.97 лв.)