Безплатна доставка
Мрежов сторидж Synology DS1825+, за 8 диска, AMD Ryzen V1500B, 8 GB DDR4
- : В наличност
- Кат. номер: SYNOLOGY-NAS-DS1825PLUS
1,525.41€ (2,983.44 лв.)
без ДДС: 1,525.41€ (2,983.44 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| RAID | Synology Hybrid RAID, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 |
| Включени дискове | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
| Захранване | 60W външен адаптер |
| Интерфейс | 3 x USB 3.2 Gen 1, 2 x Gigabit RJ-45, 2 x USB Type-C |
| Макс. капацитет | 360TB |
| Мрежа | 2 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Мрежови протоколи | SMB, AFP, NFS, FTP, FTPS, SFTP, WebDAV, HTTPS, SSL, TLS, SSH, VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP/IPSec), DHCP, DNS, DDNS, SNMP, Wake-on-LAN/WAN, Synology Drive, rsync, Active Directory, LDAP, iSCSI, Bonjour, UPnP, DLNA, SMTP, IMAP, POP3. |
| Охлаждане | 2 x тих вентилатор |
| Памет | 8 GB DDR4 |
| Процесор | AMD Ryzen V1500B (4-core 2.2 GHz) |
| Размери | 166 x 343 x 243 mm |
| Слотове за дискове | 8 |
| Форм-фактор | 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD, M.2 2280 NVMe SSD |
От същата категория...
..
679.14€ (1,328.28 лв.)
без ДДС:679.14€ (1,328.28 лв.)
..
782.37€ (1,530.19 лв.)
без ДДС:782.37€ (1,530.19 лв.)
..
426.77€ (834.70 лв.)
без ДДС:426.77€ (834.70 лв.)
..
337.20€ (659.51 лв.)
без ДДС:337.20€ (659.51 лв.)
..
223.44€ (437.00 лв.)
без ДДС:223.44€ (437.00 лв.)
От същия производител...
..
679.14€ (1,328.28 лв.)
без ДДС:679.14€ (1,328.28 лв.)
..
782.37€ (1,530.19 лв.)
без ДДС:782.37€ (1,530.19 лв.)
..
426.77€ (834.70 лв.)
без ДДС:426.77€ (834.70 лв.)
..
238.14€ (465.76 лв.)
без ДДС:238.14€ (465.76 лв.)
..
330.90€ (647.19 лв.)
без ДДС:330.90€ (647.19 лв.)