Безплатна доставка
Комплект за виртуална реалност PICO Neo 3 256 GB - Бял
- : В наличност
- Кат. номер: PICO-VR-NEO-3
699.30€ (1,367.71 лв.)
без ДДС: 699.30€ (1,367.71 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аудио | Двоен микофон |
| Батерия | 5300 mAh, 20W Fast Charging |
| Гаранция | 24 месеца |
| Зрителен ъгъл | 98° |
| Място за съхранение | 256 GB |
| Оптика | Pancake Lens 105° FOV, 20.6 PPD |
| Процесор | Qualcomm XR2, Kryo 585, 8 cores, 64-bit, 2.84 GHz, 7nm |
| Размери на дисплея | 5.5 inch |
| Резолюция | 1832 x 1920 на око @90Hz |
| Свързване | DisplayPort Кабел |
| Съвместима операционна система | Android 10 |
| Съвместимо устройство | PC |
| Тип дисплей | 4K+ Super-Vision Display, Fast-LCD |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
..
907.20€ (1,774.33 лв.)
без ДДС:907.20€ (1,774.33 лв.)
..
515.34€ (1,007.92 лв.)
без ДДС:515.34€ (1,007.92 лв.)
..
313.74€ (613.62 лв.)
без ДДС:313.74€ (613.62 лв.)
..
720.48€ (1,409.14 лв.)
без ДДС:720.48€ (1,409.14 лв.)
..
464.94€ (909.34 лв.)
без ДДС:464.94€ (909.34 лв.)
От същия производител...
..
907.20€ (1,774.33 лв.)
без ДДС:907.20€ (1,774.33 лв.)