New
HAMA Слушалки "Season II" USB-C, накрайници, микрофон, защита от прегъване на кабел, бял
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-221786
7.53€ (14.74 лв.)
без ДДС: 7.53€ (14.74 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на говорителя | 10 mm |
| Дизайн. | In ear |
| Дължина кабел | 1.2 м |
| За | Възрастни |
| Микрофон | Да |
| Свързаност | USB-C |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Съпротивление (Микрофон) | 2200 Ω |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | 105 dB |
| Чувствителност (Микрофон) | -42 dB +/- 3 dB |
От същата категория...
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
2.58€ (5.05 лв.)
без ДДС:2.58€ (5.05 лв.)
..
0.97€ (1.90 лв.)
без ДДС:0.97€ (1.90 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
2.90€ (5.67 лв.)
без ДДС:2.90€ (5.67 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)