Genius тонколони Speakers 2.0 - SP-HF180 - 6W, USB, Wood
- : В наличност
- Кат. номер: GENIUS-SP-HF180-WOOD
8.04€ (15.72 лв.)
без ДДС: 8.04€ (15.72 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
без ДДС:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
без ДДС:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
без ДДС:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
без ДДС:7.79€ (15.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1812BT-DARK СИСТЕМА(ТИП) ..
72.88€ (142.54 лв.)
без ДДС:72.88€ (142.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
10.13€ (19.82 лв.)
без ДДС:10.13€ (19.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-SLV СВЪРЗВАНЕ ..
10.64€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.64€ (20.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
7.13€ (13.94 лв.)
без ДДС:7.13€ (13.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-WH-GR СВЪРЗВАНЕ ..
6.95€ (13.60 лв.)
без ДДС:6.95€ (13.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-9000S-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.72€ (22.92 лв.)
без ДДС:11.72€ (22.92 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genius |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GENIUS-SP-HF180-WOOD |
| СИСТЕМА(ТИП) | 2.0 |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 6 W |
| РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА | 2 x 3 W |
| ДИАПАЗОН | 150 Hz - 20 KHz |
| ИНТЕРФЕЙС | USB Аудио жак 3.5 mm |
| ДИСТАНЦИОННО | ДА, кабелно |
| РАЗМЕР САТЕЛИТИ | 77 x 152 x 100 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wooden Enclosure for Perfect Sound Broad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio Jack Simple Operation Easy Access Volume Control |
| ЦВЯТ | Дърво |
| МАТЕРИАЛ | Дърво |
| ТЕГЛО | 714 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710268256991 |