Безплатна доставка
METZ Интерактивен тъч дисплей с вградена камера 75SG1 75"
- : В наличност
- Кат. номер: METZ-MON-75SG1
2,435.18€ (4,762.79 лв.)
без ДДС: 2,435.18€ (4,762.79 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Активна площ | 1649.664 x 927.936 mm (75") |
| Брой точки при допир | 50 |
| Време за реакции | ≤ 2 ms |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Камера - Вградена 48MP; Микрофони - 8 насочени вградени микрофона; Тонколони -2 x 20W + 1 x 20W субуфер |
| Зрителен ъгъл | 178° |
| Интерфейс | USB, USB-C, HDMI, DisplayPort, RS232, RJ-45, Audio Out, Coax |
| Контраст | 5000:1 |
| Монтиране на стена - VESA | 600 x 500 mm |
| ОС | Android 13.0 EDLA |
| Повърхност | 3.2 mm закалено стъкло |
| Размери | 1715 x 1058 x 107 mm |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Слот технологии (OPS PC) | Да |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Технология | DLED |
| Цвят | Бяло - черен |
| Яркост | 450 cd/m2 |
От същата категория...
..
2,029.32€ (3,969.00 лв.)
без ДДС:2,029.32€ (3,969.00 лв.)
..
49.73€ (97.27 лв.)
без ДДС:49.73€ (97.27 лв.)
..
3,274.74€ (6,404.83 лв.)
без ДДС:3,274.74€ (6,404.83 лв.)
..
2,513.70€ (4,916.37 лв.)
без ДДС:2,513.70€ (4,916.37 лв.)
..
1,932.03€ (3,778.73 лв.)
без ДДС:1,932.03€ (3,778.73 лв.)
От същия производител...
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
..
2,029.32€ (3,969.00 лв.)
без ДДС:2,029.32€ (3,969.00 лв.)
..
178.29€ (348.70 лв.)
без ДДС:178.29€ (348.70 лв.)
..
141.12€ (276.01 лв.)
без ДДС:141.12€ (276.01 лв.)
..
163.80€ (320.36 лв.)
без ДДС:163.80€ (320.36 лв.)