Безплатна доставка
Интерактивен дисплей RICOH A8610, 86", 3840 x 2160, HDMI, DP, Android 13, USB, Мулти-тъч, Черен
- : В наличност
- Кат. номер: RICOH-MON-A8610
2,513.70€ (4,916.37 лв.)
без ДДС: 2,513.70€ (4,916.37 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Активна площ | 1895 x 1065 mm |
| Брой точки при допир | 40 |
| Време за реакции | 6.5 ms |
| Гаранция | 12 месеца |
| Зрителен ъгъл | 178° |
| Интерфейс | USB, HDMI, DisplayPort, RS232 |
| Контраст | 5000:1 |
| Монтиране на стена - VESA | 800 x 400 мм |
| ОС | Android 13.0 EDLA |
| Повърхност | 3.2 mm закалено стъкло |
| Размери | 1981 x 92 x 1217 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Слот технологии (OPS PC) | Да |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Технология | Infrared touch frame |
| Цвят | Черен |
| Яркост | 400 cd/m2 |
От същата категория...
..
2,029.32€ (3,969.00 лв.)
без ДДС:2,029.32€ (3,969.00 лв.)
..
2,435.18€ (4,762.79 лв.)
без ДДС:2,435.18€ (4,762.79 лв.)
..
49.73€ (97.27 лв.)
без ДДС:49.73€ (97.27 лв.)
..
3,274.74€ (6,404.83 лв.)
без ДДС:3,274.74€ (6,404.83 лв.)
..
1,932.03€ (3,778.73 лв.)
без ДДС:1,932.03€ (3,778.73 лв.)
От същия производител...
..
2,985.26€ (5,838.65 лв.)
без ДДС:2,985.26€ (5,838.65 лв.)
..
181.99€ (355.95 лв.)
без ДДС:181.99€ (355.95 лв.)
..
1,701.00€ (3,326.87 лв.)
без ДДС:1,701.00€ (3,326.87 лв.)
..
1,575.00€ (3,080.43 лв.)
без ДДС:1,575.00€ (3,080.43 лв.)
..
277.20€ (542.16 лв.)
без ДДС:277.20€ (542.16 лв.)