Извън наличност
Makki Стойка за два монитора Monitor Mount - GL502 Aluminuim Black - 2 Monitors, Gas Lifters - MA-GL502-BK
- : Извън наличност
- Кат. номер: MA-GL502-BK
62.65€ (122.54 лв.)
без ДДС: 62.65€ (122.54 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
69.97€ (136.85 лв.)
без ДДС:69.97€ (136.85 лв.)
..
37.72€ (73.78 лв.)
без ДДС:37.72€ (73.78 лв.)
..
100.38€ (196.33 лв.)
без ДДС:100.38€ (196.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00039A СТОЙКА ЗА ..
21.98€ (42.99 лв.)
без ДДС:21.98€ (42.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00040A СТОЙКА ЗА ..
36.41€ (71.21 лв.)
без ДДС:36.41€ (71.21 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MA-GL502-BK |
| СТОЙКА ЗА | 2 Монитора |
| МОНТИРАНЕ НА | Бюро |
| ВИД СТОЙКА | Регулируема Газов амортисьор - регулируем Алуминиева |
| ОРГАНИЗАЦИЯ НА КАБЕЛИТЕ | Да Скрити кабели |
| МАКСИМАЛНО ТЕГЛО | 9 kg x 2 |
| МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ | 27" |
| VESA СТАНДАРТ | 75 x 75 100 x 100 |
| ВЕРТИКАЛЕН НАКЛОН | -85° / +15° |
| ВЪРТЕНЕ НА РАМОТО | 180° |
| ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА | 360° |
| ДЕБЕЛИНА НА ПЛОТА | 25 - 100 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |