Извън наличност
Makki стенна стойка за телевизор TV Mount - PM70 - Adjustable, 32"-70", 35 kg - TV-PM70
- : Извън наличност
- Кат. номер: TV-PM70
33.52€ (65.55 лв.)
без ДДС: 33.52€ (65.55 лв.)
От същата категория...
..
69.97€ (136.85 лв.)
без ДДС:69.97€ (136.85 лв.)
..
37.72€ (73.78 лв.)
без ДДС:37.72€ (73.78 лв.)
..
100.38€ (196.33 лв.)
без ДДС:100.38€ (196.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00039A СТОЙКА ЗА ..
21.98€ (42.99 лв.)
без ДДС:21.98€ (42.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00040A СТОЙКА ЗА ..
36.41€ (71.21 лв.)
без ДДС:36.41€ (71.21 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TV-PM70 |
| СТОЙКА ЗА | Телевизор |
| МОНТИРАНЕ НА | Стена |
| ВИД СТОЙКА | Регулируема |
| МАКСИМАЛНО ТЕГЛО | 35 kg |
| МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ | 70" |
| VESA СТАНДАРТ | 75 x 75 600 x 400 600 x 200 400 x 400 400 x 300 400 x 200 300 x 300 300 x 200 280 x 150 200 x 300 200 x 200 200 x 100 100 x 200 100 x 100 |
| ВЕРТИКАЛЕН НАКЛОН | -5° / +15° |
| ВЪРТЕНЕ НА РАМОТО | 90° |
| ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА | 0° |
| РАЗСТОЯНИЕ ОТ СТЕНАТА | 68 - 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |