DeepCool Охладител за лаптоп Notebook Cooler WIND PAL MINI 15.6"- black
- : В наличност
- Кат. номер: DP-N114L-WDMI
9.66€ (18.89 лв.)
без ДДС: 9.66€ (18.89 лв.)
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.28€ (39.67 лв.)
без ДДС:20.28€ (39.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.85€ (29.05 лв.)
без ДДС:14.85€ (29.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.34€ (31.95 лв.)
без ДДС:16.34€ (31.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAETHER-E1 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
23.46€ (45.89 лв.)
без ДДС:23.46€ (45.89 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.45€ (38.04 лв.)
без ДДС:19.45€ (38.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.29€ (8.38 лв.)
без ДДС:4.29€ (8.38 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.60€ (30.50 лв.)
без ДДС:15.60€ (30.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.47€ (4.84 лв.)
без ДДС:2.47€ (4.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.50€ (171.13 лв.)
без ДДС:87.50€ (171.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-N114L-WDMI |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 15.6" |
| МАТЕРИАЛ | Метална мрежа |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР РАЗМЕРИ | 140 x 140 x 15 mm |
| ВЕНТИЛАТОР БРОЙ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР СКОРОСТ | 1000 RPM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 46.11 CFM |
| НИВО НА ШУМ (Max) | 22.6 dBA |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 340 x 250 x 25 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 0° 7° |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 575 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Blue LED fan Нисък профил |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412775287 |