Orico поставка за лаптоп Laptop Stand - Black - PFB-A24-BK
- : В наличност
- Кат. номер: PFB-A24-BK-BP
7.63€ (14.92 лв.)
без ДДС: 7.63€ (14.92 лв.)
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.28€ (39.67 лв.)
без ДДС:20.28€ (39.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.85€ (29.05 лв.)
без ДДС:14.85€ (29.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.34€ (31.95 лв.)
без ДДС:16.34€ (31.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.66€ (18.89 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.89 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCD3520-EU-GY-BP ТИП ..
98.71€ (193.07 лв.)
без ДДС:98.71€ (193.07 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTS200-EU-GY-BP ТИП ..
143.08€ (279.84 лв.)
без ДДС:143.08€ (279.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCBT-UT01-BK-BP ТИП ..
2.58€ (5.04 лв.)
без ДДС:2.58€ (5.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAH-AC10-GY-BP ТИП ..
3.97€ (7.76 лв.)
без ДДС:3.97€ (7.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCTA2-SV ТИП ..
3.47€ (6.78 лв.)
без ДДС:3.47€ (6.78 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PFB-A24-BK-BP |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 15.6" |
| МАТЕРИАЛ | POM |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 263 x 190 x 150 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 7 позиции |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 200 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dimensions (folded): 263 x 45 x 22 mm Maximum Bearing Capacity - 80 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6936761862301 |