Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter HP 19.5V 3.33A 65W 4.5x3.0mm blue - MAKKI-NA-H-09
- : В наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-H-09
9.67€ (18.91 лв.)
без ДДС: 9.67€ (18.91 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-H-09 |
| ЗА: | HP |
| МОЩНОСТ | 65 W |
| ВОЛТАЖ | 19.5 V |
| АМПЕРАЖ | 3.33 A |
| БУКСА | 4.5 mm x 3.0 mm blue |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | AC Adapter Laptop Charger Replacement for HP ProBook 650 G2, 640 G2, 450 G3, 430 G3, 440 G3, 455 G3, 470 G3, H6Y89AA, PPP009C, PPP012D-S, PPP012L-E HP Elitebook 850-G3, 840-G3, 820-G3, 745-G3, 725-G3, 755-G3, 840-G4, 820-G4, 850-G4, |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 600310062622 |