Извън наличност
Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter HP 19.5V 4.62A 90W 4.5x3.0mm blue - MAKKI-NA-H-08
- : Извън наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-H-08
11.66€ (22.81 лв.)
без ДДС: 11.66€ (22.81 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-H-08 |
| ЗА: | HP |
| МОЩНОСТ | 90 W |
| ВОЛТАЖ | 19.5 V |
| АМПЕРАЖ | 4.62 A |
| БУКСА | 4.5 mm x 3.0 mm blue |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | AC adapter model PA-1121-62HE 15-f010dx J9M23UA 15-f011nr J9M34UA |
| СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ | 15-R011dx 15-r015dx 15-r017dx 15-R018dx |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 600310062615 |