Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter Apple - 18.5V 4.6A 85W L tip G1 MagSafe - MAKKI-NA-AP-32
- : В наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-AP-32
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС: 21.85€ (42.74 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-AP-32 |
| ЗА: | Apple |
| МОЩНОСТ | 85 W |
| ВОЛТАЖ | 18.5 V |
| АМПЕРАЖ | 4.6 A |
| БУКСА | L tip G1 MagSafe |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Compatible Model No.: A1150, A1151, A1172, A1189, A1211, A1226, A1229, A1286, A1175, A1212, A1260, A1290, A1297, A1343, A1222, A1266. MD103 MD104 MC896 MC371 MC723 MC72 Available for 15-inch Pro and 17-inch Pro models before 2012. |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 600310063285 |