Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter Sony - 19.5V 4.7A 90W 6.5x4.4mm - MAKKI-NA-SO-27
- : В наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-SO-27
10.68€ (20.89 лв.)
без ДДС: 10.68€ (20.89 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-SO-27 |
| ЗА: | Sony |
| МОЩНОСТ | 90 W |
| ВОЛТАЖ | 19.5 V |
| АМПЕРАЖ | 4.7 A |
| БУКСА | 6.5 mm x 4.4 mm |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Compatible:SONY VAIO PCGA-AC19V10 PCGA-AC19V11 VGP-AC19V10 VGP-AC19V12 VGN-A6 VGP-AC19V13 PCGA-AC19V14 VGP-AC19V19 VGP-AC19V20 VGP-AC19V21 VGP-AC19V23 VGP-AC19V26 VGP-AC19V37 VGP-AC19V33 VGN-A115B VGN-A115M VGN-A115S VGN-A115Z VGN-A317 VGN-A317M VGN-AX570 VGN-AX570G VGN-AX580 VGN-AX580G VGN-BX194VP VGN-BX195EP PCG-3J1L PCG-5K2L PCG-6G3L PCG-6G4L PCG-7161L PCG-7172L PCG-7Y2L PCG-4121Gl PCG-61A14L PCG-GRX VGN-AR VGN-CR309E/R VGN-FS620/W VGN-N250E/W VGN-NR180E VGN-NW240F/S VGN-NW310F VGN-CR240E VPCEE25FX VPCCW21FX VGP-AC19V11 VGP-AC19V2 |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 600310063438 |