Извън наличност
Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter Sony - 19.5V 6.15A 120W 6.5x4.4mm - MAKKI-NA-SO-28
- : Извън наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-SO-28
17.49€ (34.20 лв.)
без ДДС: 17.49€ (34.20 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-SO-28 |
| ЗА: | Sony |
| МОЩНОСТ | 120 W |
| ВОЛТАЖ | 19.5 V |
| АМПЕРАЖ | 6.15 A |
| БУКСА | 6.5 mm x 4.4 mm |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Compatible: for Sony PCGA-AC19V7 VPCF111 VPCF112 VPCF113 VPCF114 VPCF115 VPCF116 VPCF117 VGP-AC19V45 VGP-AC19V46 VGP-AC19V52 VGP-AC19V53 VGP-AC19V9 |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 600310063278 |