Извън наличност
Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter Apple - 16.5V 3.65A 60W T tip G2 MagSafe2 - MAKKI-NA-AP-34
- : Извън наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-AP-34
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС: 21.85€ (42.74 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-AP-34 |
| ЗА: | Apple |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ВОЛТАЖ | 16.5 V |
| АМПЕРАЖ | 3.65 A |
| БУКСА | T tip G2 MagSafe2 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Compatible Model No.: A1425, A1435, A1502 MC865 ME864 MF839 MD212 MD2123 MD662 Available for all Air and 13-inch Pro models since June 2012 |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 600310063551 |